Polski Extreme Truck

forum serwera gta sa Polski Exteme Truck H@serwa adiman


#1 2011-09-01 16:43:27

RaZoX

uzytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Polski Serwer Przewozu

Siema
Co wy odwalacie?
Widzę że następny pseudo truck próbuje się rozreklamować na naszym serwerze.Dlaczego pseudo truck? Po pierwsze nie macie porządnego forum. Po drugie gracz dominix wbił do nas i reklamował wasz serwer : [12:23:06] [chat] [dominix]: wpadac na serwer o nazwie Polski Extrime Truck...Najlepszy  truck serwer mam 50/70 graczy online.wpadac szybko.firmy,frakcje.]
[12:23:07] [chat] [dominix]: wpadac na serwer o nazwie Polski Extrime Truck...Najlepszy  truck serwer mam 50/70 graczy online.wpadac szybko.firmy,frakcje.]
[12:23:07] [chat] [dominix]: wpadac na serwer o nazwie Polski Extrime Truck...Najlepszy  truck serwer mam 50/70 graczy online.wpadac szybko.firmy,frakcje.]
[12:23:08] [chat] [dominix]: wpadac na serwer o nazwie Polski Extrime Truck...Najlepszy  truck serwer mam 50/70 graczy online.wpadac szybko.firmy,frakcje.]
Po trzecie gdzie wy widzieliście 50 osób na truck ba na pewno nie u was
W taki sposób do niczego nie dojdziecie, narobicie sobie wielu wrogów a zyskacie kilku graczy, tylko kilku. Nasz serwer ma ponad rok i zapewne nie chcielibyście żeby was zniszczyć. Więc przemyślcie co robicie a potem róbcie. Jeśli skasujecie ten post to będzie oznaczało że jesteście następnymi noobami którzy zadzierają z naszym serwerem i boją się spojrzeć prawdzie w oczy.

Ostatnio edytowany przez RaZoX (2011-09-01 16:47:06)

Offline

 

#2 2015-05-26 13:35:54

 karoltomczy

uzytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-05-26
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Polski Serwer Przewozu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwywrotka Piła basenji sprzedam relacje międzyludzkie